Baltic Welders OÜ 2023

Kaevekopad


Kaevekoppade tootmine

Baltic Welders toodab kõrgkvaliteetseid kaevekoppasid rasketehnikale. Koppade kinnistused on universaalsed ja sobivad erinevate tootjate rasketehnikale (Caterpillar, JCB, Komatsu, Bobcat, Hyundai) jpt. 

Meie tootevalikust leiab kahes suurusklassis kaevekoppasid:

  • 1-8 tonnistele masinatele
  • 13-30 tonnistele masinatele

Väiksema kaalukategooria koppade mahutavus ulatub 35 liitrist 320 liitrini (kuhjaga). Suurema kaalukategooria ekskavaatoritele ja laaduritele mõeldud kopad mahutavad olenevalt mudelist aga 300 kuni 1800 liitrit (kuhjaga).

Miks valida Baltic Weldersi toodetud kaevekopp?

Baltic Welders on projekteerinud ja tootnud rasketehnika lisavarustust üle 10 aasta. Oleme spetsialiseerunud kõrgeimale kvaliteedistandardile vastava varustuse tootmisele.

“Klientide püsiva rahulolu ja usalduse oleme välja teeninud pideva arengu ja tootearendusega, vastades klientide ootustele ja neid ületades.”

Meie tootekataloogis on lisaks kaevekoppadele lai valik lisavarustust rasketehnikale – erinevad kopad, kinnitused, adapterid ja palju muud. 

Kaevekopp igaks otstarbeks

Kaevekopp on ekskavaatori peamine töövahend ja üks kõige olulisemaid osi. Kaevekopaga saab täita erinevaid tööülesandeid, näiteks kaevamine, tasandamine, laadimine ja ka puhastamine.

Sama kopp sobib mitme erineva pinnase jaoks ja omada erinevaid funktsioone, muutes selle universaalseks tööriistaks. Korralikud kaevekopad aitavad tõsta nii töö efektiivsust kui ka kvaliteeti.


Soovid rohkem infot kaevekoppade kohta? Võta meiega ühendust!

Nimi (nõutud)

E-mail (nõutud)

Telefon (valikuline)

Failid (valikuline)

Teema

Sõnum

a