Baltic Welders OÜ 2023

Baltic Welders koostööpartnerid

Toci

Toci on Baltikumi üks juhtivatest profiil- ja lehtmetallist toodete valmistaja. Investeeringud kaasaegsetesse töövahenditesse ja töötingimustesse võimaldavad klientidele pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust. Kvaliteedi märgiks on Toci OÜ sertifitseeritud ISO 9001, ISO 14001 ja EN 1090 sertifikaatidega.

Sticky
Toci kommenteerimine on välja lülitatud

Stokker

Stokker on enam kui 30 aastat tegelenud tööriistade ja masinate müügi ning hooldusega. Kirg tööriistade, masinate ja tehnikaspordi vastu pani alguse ettevõttele, kus väärtustatakse meeskonnatööd, kvaliteeti, teotahet ja professionaalsust.

Sticky
Stokker kommenteerimine on välja lülitatud

Serco

JPT Serco Oy projekteerib ja valmistab SERCO kaubamärgiga uuenduslikke seadmeid, näiteks adrad ja ketaslihvijad. Lisaks tootmisele ja projekteerimisele pakub SERCO ka mitmekülgset hooldusteenust, varuosi ja kvaliteetset teenindust.

Sticky
Serco kommenteerimine on välja lülitatud

WÜRTH

Würth Eesti kuulub rahvusvahelisse Würth kontserni. Esindustega enam kui 80 riigis ja käibega ligi 20 miljardit eurot annab Würth tööd enam kui 85 000 inimesele. Würth müüb professionaalidele kõrgekvaliteetseid kinnitusvahendeid, tööriistu ja hoolduskemikaale. Kiire vajaduse korral teenindavad kliente Würth Eesti 26 esindust.

Sticky
WÜRTH kommenteerimine on välja lülitatud

UWEKO AS

UWEKO on üle 30 aasta tegelenud terastorude ning torufittingute jae- ja hulgimüügiga. Pikaajalised suhted Euroopa metallurgiatehastega võimaldavad tarnida tooteid konkurentsivõimeliste hindadega ja suurtes kogustes. Uweko laos on saadaval suur valik terastorusid ja fittinguid ning pakutakse ka ALUPLEX torusid ja pressliitmikuid.

Sticky
UWEKO AS kommenteerimine on välja lülitatud
a